warning: Creating default object from empty value in /home/admin/domains/soia.org.pl/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

ASG

Airsoft

Podsumowanie dnia dziecka na Agrykoli.

Tak jak rok temu nasze stowarzyszenie razem z przyjaciółmi promowali Airsoft podczas obchodów dnia dziecka na Warszawskiej Agrykoli. Poza stoiskami teamów już tradycyjnie zbudowaliśmy strzelnicę na której każde dziecko mogło troche postrzelać. Najmłodsze dziecko miało 2 lata, najstarsze 56 lat ;) Sponsorem 60 000 zużytych kulek były Taniemilitaria.pl i Capri, repliki użyczyła wypożyszalnia replik DEFCON. Stoiska wystawili: 2ndCEB, 3/1 Marines, BWM, CSAR, RIR i Psy Wojny. Wszystkim serdecznie dziekujemy za pomoc i wsparcie.

 

Strzelnica...

...miała podświetlane tarcze.

Widok ogólny.

 

 

Bitwa o Berlin - Strzelanka z motywem historycznym

1. maja 2011r KMH SOIA zorganizował strzelankę z motywem historycznym na tereniefortu Chrzanów. Scenariusz był oparty na podstawie walk o Berlin 1945r. Wszyscy uczestnicy musieli się podporządkować specificznemu regulominowi, który nakazywał strzelanie ogniem pojedyńczym ze wszytkiego, co nie było bronią historyczną (mp40,stg44,PPSZ etc). Mile  widzane były stylizacje mundurowe na okres II wojny światowej, jako że nie wszyscy posiadają stroje z epoki.

Obrońcy Berlina

Strona Radziecko-Polska

Niektóre osoby starały choć trochę oddać klmat 1945r

 

Cała zabawa podzielona była na 3 części

  • cz.1 Wróg u Bram - Rosyjska 8. Armiia Gwardi atakuje przedmieścia Berlina. Na ich drodze stoją okopane siły III Rzeszy
  • cz.2 Na ratunek Rzeszy - Kilku fanatyków z "Armii Wencka" postanawia przebić się do oblężonego Berlina, aby  ratować resztki stolicy
  • cz.3 Szturm na Czarne Serce Berlina - SS Nortlan, SS Charlemagne, HitlerJugen oraz Kriegsmarine do samego
    końca Broni Reichstagu przed nacierającymi czerwonoarmistami Jak długo wytrzyma? Kto wie.

 

 

Syndicate content